Aktuality 2016

30.12.2016  Turnaj  HRÁ CELÁ RODINA. Sa uskutoční 6.1.2017 o 9.00 v našej telocvični. Prvá vec ktorá treba sebou je energia k pohybu, potom dobrú náladu a snáď trocha koláčikou. Tentokrát hrajeme o česť stáť na prvom mieste a vrtuľník, ale všetci môžme nájsť radosť z pohybu a pekné hry ako je badminton.

Peter

29.12.2016 Turnaj Hraj s partnerom. Po urputných bojoch máme dvoch víťazov: Jakub a Táňa a Petra s Petrom. Už tradičný turnaj, ktorý má preveriť trvácnosť našich partnerských vzťahov je práve tento. Nájsť k sebe tolerantnosť i počas napínavého zápasu je veľmi ťažké. Ale Táňa s Kubom to dokázali na jednotku, moc blahoželáme. Peter

Hraj s partnerom 2016

 

26.12.2016  Tréningy cez Vianoce. 

   
 27.12.2016  - Turná 16.30 až 17.30 tréning deti, 17.30 až 19.00 dospelí, 19.15 spoločné posedenie
 29.12.2016  - Trénig od 18.00
 1.1.2017  - 14.00 Odchod na sústredenie Poprad
 5.1.2017  - 17.00 Návrat zo sústredenia
 6.1.2017  -  9.00  Turnaj Hrá celá rodina
 9.1.2017  - trénig ako vždy

             PETER 

22.12.2016 H R A J   s  K A M A R Á T O M. Mať v živote kamaráta je super, mať niekoho komu môžem dôverovať a spoľahnúť sa na neho je prosto paráda. Na klubový turnaj sa prihlásilo 16 párov. To je veľa, lebo včera v televízni relácii bol dokument z Považského stolného tenisu kde sa chválili že im prišli 4 deti. I tak sa domnievam, že mnoho hráčov zostalo doma, lebo nemali K A M A R Á T A . Začali sme na skupiny a víťazové skupín sa v konečnom poradí umiestnili na prvých štyroch miestách. Boje boli vyrovnané, ale tak to v športe chodí, že vyhraje len jeden. Bolo niekoľko hráčov čo si búchalo raketou o hlavu, že to mali zahrať inam. Na prvom mieste a drony získala dvojica DODO s MATÚŠOM, ktorý porazili vo finále Klarku s Dianou, Na 3. mieste skončili Matúš s Oliverom a Dávid s Lukášom, na 5,6,7,8, miste Paťo s Matejom, Michal s Matejom, Oliver s Oliverom, Lukáš s Dominikom. Na 9. mieste Matej s Tobiasom, na 10. mieste Michal s Jakubom, na 11,12, mieste Lívia s Vanesou a Barborka s Terezkou, a na 13,14,15,16, mieste Marek s Šimonom, Jurko s Jakubom, Filip s Jurajom a Samo s Vanesou. Mnoho zápasov bolo vyrovnaných a opravdu napínavých, tak si myslím, že sme dokázali všetkým, že športovať sa oplatí.                                     Paťa, Táňa, Jakub, Juraj a Peter 

Hraj s kamaratom 2016

19.12.2016 Rozhovor s našim hráčom. Tak opäť sme pripravili ďalší rozhovor. Dnes s našou našou jednotkou Martinom Ludíkom. 

1. ako by si zhodnotil tvoje pôsobenie v poslednom ročníku ligy? Si spokojný so svojimi výkonmi?

Tohto ročná skrátená sezóna bola zaujímavým spestrením II.ligy. Mal som možnosť porovnať svoje sily proti slovenskej špičke. Snažil som sa dať do toho všetko, napriek tomu sa body pre tím ťažko získavali. Akoby povedal Napoleon Hill: „Začiatkom všetkých úspechov je túžba. Pamätajte si to! Slabá túžba prinesie slabé výsledky, tak ako malý ohník vydá málo tepla.“

2. Čo považuješ za svoje úspechy/neúspechy?

Za svoj najväčší úspech považujem možnosť hrať najvyššiu ligu za klub BK MI Trenčín a aktívne zúčastňovanie sa na ceste vpred. A za neúspech považujem, že som nikdy nevidel Peťu s Emou sa usmievať pri štvorhre.

3. Ako hodnotíš výsledky nášho tímu? Aká bola v tíme atmosféra v tomto ročníku?

Skončili sme medzi tromi najlepšími tímami na slovensku. Považujem to za obrovský úspech. Síce nedosahujeme prvé priečky v tabuľkách ako kedysi, ale atmosféra v tíme je rovnako pôsobivá a príjemná. Sme kolektív ľudí, ktorí si chcú zahrať, reprezentovať klub a podať čo najlepšie výkony. Preto sa vždy teším na ďalšie kolá ligy.

4. Aké sú tvoje osobné ciele v bedmintone v ďalšej sezóne (2017)?

Na prvom mieste by som chcel viac prispieť k chodu klubu. A dať možnosť mladším členom sa viacej zlepšovať. Samozrejme podávať čo najlepšie výsledky na turnajoch ako aj ligách a tak reprezentovať klub. Moje novoročné predsavzatie je, aby som na každom večernom ligovom tréningu dokázal poraziť Jura.

5. Čo by si v ďalšej sezóne zlepšil na lige?

Myslím si, že naša liga je na vysokej úrovni. Máme skvelú náladu a bojovný tímový duch. K tomu prispieva aj snaha dievčat spestriť atmosféru tým že, niečo upečú, nabudúce sa o to pokúsim aj ja :). Ale ak by som chcel niečo zlepšiť, tak by to bola väčšia účasť hráčov, tak ako aj povzbudzovačov na ligových stretnutiach. Vždy je príjemné hrať zápas a mať za sebou oporu domáceho tímu.

ďakujeme Martin! Všetkým prajeme pevné predvianočné obdobie.
 
 

17.12.2016 III.liga - koniec skrátenej sezóny. Dnes sme odohrali posledné kolo skrátenej sezóny III.ligy. Vycestovali sme do Bratislavy v zostave Oliver, Maťo M., Jakub M., Táňa, Peťa a Roman. Na všetky zápasy sme mali identickú zostavu: Jakub 1.dvohra, potom Oliver, Roman, Táňa, 1.štvrohra Jakub-Maťo, 2. Oliver - Roman, 3.Táňa - Peťa, mix Maťo - Peťa.

1.zápas sme hrali proti Fénix Batislava. Začali sme výborne, prehrali sme len 1.dvojhru a žen.štvorhru, Vštko ostatné sme vyhrali. Celkový výsledok teda 6:2 v náš prospech.
2.zápas bol proti Filozof BA. Tu už to nebolo také jednoduché. Bodoval opäť Oliver, pridali sa k nemu chalani z 1.štvorhry a mix. Celkové skóre 5:3 pre Filozof.
3.zápas proti Spoje BA bol náročný a celkový výsledok tesný, rozhodovalo len pár košíkov v záveroch setov. Body nám zabezpečil Jakub a Oliver v dvojhrách a pridali sme ešte jeden v 2.štvorhre. Výsledok - 5:3 pre Spoje (na sety len 10:9).
Táňa odohrala pekné zápasy, veľmi jej pomohla jej húževnatosť. S Klečkovou prehrala v 3.sete na 17. Jakub spočiatku ztuha, ale potom sa rozohral a jeho zápasy boli veľmi pekné. Vďaka, že bol ochotný na poslednú chvíľu zmeniť program a prísť z Brna pomôcť v poslednom kole. Maťo hral pekné zápasy ako v mixe, tak aj v štvorhre. To, že ochotne prišiel aj keď mal predtým firemnú vianočnú akciu bola od neho obeta pre klub. Peťa odohrala pekné zápasy a aj napriek bolesti ramena podala maximálny výkon. Oliver večer predtým (do tretej rána) na brigáde, na druhý deň jednotka na kurte. Veľmi nám pomohol. Celkový dojem mám z nášho výkonu dobrý. Som rád, že sme to zvládli aj v tak oklieštenej zostave. Všetkým veľká vďaka.  Roman

III.liga 3.kolo Bratislava

 

17.12.2016 M SR U11. Hurá, hurá, hurá. Máme medailu na MSR v mixe Gratulujeme Jurovi a Barborke. Na majstrovstvá  sa prebojovali Táňa, Barborka, Michal a Juraj, všetci podali pekné výkony a predviedli bojovného ducha. I keď sme v telocvični strávili celý deň stálo to za to, dve medaile z Majstrovstiev SR si odniesli za tretie miesto v mixe Barborka s Jurajom, všetci moc blahoželáme.   Peter 

MSR U11 M SR U11 Trenčín

 

14.12.2016  Tréningy cez Vianoce.

 19.12.2016  - tréning ako vždy
 20.12.2016  - tréning ako vždy
 22.12.2016  - 14.00 Turnaj Hraj s kamarátom, potom normálne tréning
 27.12.2016  - Turná 16.30 až 17.30 tréning deti, 17.30 až 19.00 dospelí, 19.15 spoločné posedenie
 29.12.2016  - Trénig od 18.00
 1.1.2017  - 14.00 Odchod na sústredenie Poprad
 5.1.2017  - 17.00 Návrat zo sústredenia
 6.1.2017  -  9.00  Turnaj Hrá celá rodina
 9.1.2017  - trénig ako vždy

             PETER

 

14.12.2016 Tréning - dospelí. Ďalšia fotka z tréningovej série, tentokrát z tréningu dospelých (tzv. ligový tréning). Ako vidíte, mladší hráči sa zapájajú do tréningového procesu, kde sa pripravujú na konfrontáciu v súťaži dospelých. Skúsenosti, ktoré tu nazbierajú môžu pretaviť pri zápolení či už v individuálných súťažiach dospelých, alebo na ligovom poli. Verím, že budúci rok budú schopní stať sa platnými hráčmi našich ligových družstiev.    Roman.

2016 december

11.12.2016 Majstrovstvá SR  U - 13 Púchov. Andrej podal v dvojhre zodpovedný výkon a v dvoch zápasoch odohral 6 setov 3 vyhral a 3 prehral, škoda toho posledného skončil 21:17. No v štvorhre  mužov to bolo rovnako napínavé, prehra v treťom sete 23:21 je sklamaním ak nás od víťazstva delí tak malý kúsok. Myslím že, Andrej podal zodpovedný výkon a patrí mu pochvala za perfektné reprezentovanie nášho klubu.                           Miro a Peter

11.12.2016 Celoslovenský turnaj dospelích GPA  Bratislava. Medzi štyroch najlepších sa prebojoval v mixu pár Martin s Natáliou a v štvorhre Martin s Petrom Hrnčárom. No v dvojhrách sa Nám dostali Petra s Natáliou do osmičky, ale to bolo ich maximum.  Opravdu dlho trvajúci turnaj, ktorý sa o deviatej večer blížil ku koncu. Trocha sklamaním bola prehra Natálky s Luciou Vojtekovou ktorá má len 15 rokov. Bola to škoda, lebo Natália bola druhá nasadená a do finále asi patrila.              Peter

GP A Dospelí Bratislava 11.12.2016

09.12.2016 Rozhovor s našim hráčom. Tak opäť sme pripravil ďalší rozhovor. Dnes s našou hosťujúcou hráčkou (ktorú ale považujeme za našu :) ) - Emou Pelachovou. 

1. Ako by si zhodnotila tvoje pôsobenie v poslednom ročníku ligy? 

Vzhľadom na to, že tohtoročná sezóna bola skratená, tak bolo potrebné podať, čo najlepšie výkony. V zápasoch, ktoré som hrala som sa snažila najlepšie ako sa dalo. Niektoré zápasy som vyhrala, niektoré prehrala, a preto som sa tešila z každého jedného bodu, ktorý som pre tím priniesla.

2. Aké boli tvoje úspechy/neúspechy?

Medzi moje najväčšie úspechy patrí už len možnosť hrať II.ligu za taký tím aký sme! Z mojích osobných úspechov je najlepším výhra proti Nadi, v ktorom som otočila zápas, a tak priniesla bod pre tím (vďaka "povzbudzovačom"). 

3. Ako hodnotíš výsledky a atmosféru v našom tíme?

Tak atmosféra v tíme je vždy skvelá, a také sú aj výsledky. Častokrát sa zabávame a spríjemňujeme si chvíle pri bedmitone, čo prináša vynikajúcu pozitívnu náladu.

4. Aké sú tvoje osobné ciele v bedmintone v ďalšej sezóne (2017)?

Po minulovíkendových Majstrovstvách sa mojím najväčším cieľom stáva zisk medaily na budúcoročných MSR, no určite aj spokojnosť sama so sebou...Určite by som sa chcela zlepšiť a zúčastniť sa na všetkých turnajoch, ktoré budem schopná odohrať. V lige by som chcela svojím výkonom  priniesť v zápasoch, čo najviac bodov pre tím. 

5. Čo by si v ďalšej sezóne zlepšila na lige?  (napr. galantnejších spoluhráčov? (ak sa to vôbec dá...)

Mne na lige naozaj nič nechýba, spoluhráči sú najgalantnejší ako sa len dá, takže nemám, čo dodať. Dúfam, že náš tím bude stále tak skvelonaladený ako doteraz!

Eme veľmi ďakujeme za to, že je súčasťou nášho tímu, je to pre nás česť a ďakujeme aj za jej čas na rozhovor.
 
 
7.12.2016 Tréning detí. Toto sú trocha skúsenejší badmintonisti nášho klubu, ktorí patria do ďalšej tréningovej skupiny. Niektorí z nich sú nádejnými adeptmi na členstvo v ligovom družstve nášho klubu (po dosiahnutí veku 15r. a dostatočnej výkonnosti). Verím, že prinesú na ligovom poli osvieženie a budú rýchlo naberať skúsenosti pre úspešné reprezentovanie našich farieb.   Roman.

2016 trening deti

05.12.2016 Rozhovor s našim hráčom. Tak ako som avizoval, pokračujeme s rozhovormi s našimi hráčmi, ktorý reprezentujú náš klub BK MI Trenčín v lige dospelých. Ďalší rozhovor sme pripravili s Michalom Orságom.

1. ako by si zhodnotil tvoje pôsobenie v poslednom ročníku ligy? Aké boli úspechy/neúspechy?

V poslednom ročníku som odohral dve kolá 2. ligy. Viac sa ani odohrať nedalo, lebo v tejto kvázi sezóne nazvanej "skrátená" bola 2. liga najvyššou súťažou na Slovensku a hrala sa práve na dve kolá. Zápasy, ktoré som odohral boli zväčša dvojhry. Ako som spomenul na začiatku, hrali sme najvyššiu slovenskú ligu, a teda sme sa nemohli čudovať menám, patriacim slovenskej špičke, napísaných na súpiskách. Od toho sa odvíjali aj moje zápasy. Napriek tomu, že som bodom z dvojhry prispel len v jednom kole, si myslím, že som odohral slušné zápasy.

2. Ako hodnotíš výsledky a atmosféru v našom tíme v tomto ročníku ligy?

Výsledky vzhľadom na pomerne vysokú konkurenciu boli veľmi dobré. Odohrali sme pekné zápasy aj proti tabuľkovo oveľa lepším súperom a to ma veľmi teší. Výsledky potvrdzujú, že ako tím sme veľmi silný a vieme sa vyrovnať extraligovým mužstvám. V tíme je veľmi dobrá a príjemná atmosféra, ku ktorej naše výsledky samozrejme prispievajú. Sme perfektný kolektív, vždy sa dokážeme podporiť, pomôcť si, a to hodnotím veľmi kladne.

3. Aké sú tvoje ciele v bedmintone v ďalšej sezóne (2017)?

V prvom rade prispieť klubu k čo najlepšiemu umiestneniu v lige. A keďže som v skrátenej sezóne vynechal turnaje jednotlivcov, tak by som sa ich chcel v sezóne 2017 zúčastniť a podať čo najlepší výkon.

4. Čo by si v ďalšej sezóne zlepšil na lige?  (napr. viac koláčikov od našich spoluhráčok?)

Rovnako ako Jakub, aj ja sa myslím, že podpora od hráčov klubu je veľmi dôležitá a naozaj dokáže pomôcť. Veľmi by ma potešilo, ak by som na dalších kolách ligy videl v hľadisku viac hráčov nášho klubu.

A koláčiky by som samozrejme rád uvítal. Tie tiež veľmi prispievajú k lepším výkonom.

Michalovi ďakujeme za jeho čas a prajeme aby sa mu darili ako v badmintone tak aj v živote a štúdiu. Juro

3.12.2016  Majstrovstvá SR u 19, Košice.  Do Košíc sme dorazili v oklieštenej zostave, Michal sa rozhodol necestovať a Táňa ochorela, ale Martin, Ema a Petra to istili. Dá sa povedať, že úroveň klesá a stráca sa záujem, z možných 24 nominovaných dievčat bolo len 18 a to je škoda. Všetci hovoria, že deti nemajú záujem, ale chyba je v nás. Mali by sme badminton zatraktivnit, urobiť ho atraktívnejším. Kvalitnejšie haly, nie špinavé studené telocvične, odmeny aj finančné, zviditeľnenie v mediách,získať vidinu budúcnosti, nie cestovať 300 km pre dva tri zápasy, zmeniť herný systém. Jednoducho možností je veľa. No a ako hrali naši, Petra získala na Majstrovstvách SR prvú medailu za 3.miesto v mixu a Martin získal medailu v štvorhre, moc blahoželáme. Pekný turnaj a prijemne strávený čas na východe Slovenska.  Peter

M SR U19 Košice 3.12.2016

1.12.2016 Tréning detí. Ako viete, tréningy máme rozdelené podľa veku a výkonnosti hráčov. Začíname najmenšími, ktorí hrajú badminton najkratšie a postupujeme cez skúsenejších až po tréning hráčov, ktorí reprezentujú klub na ligovom poli v súťaži dospelých. Postupne vám prinesieme fotky z jednotlivých tréningov. Tu sú tí najmladší...

2016 trening deti

 

1.12.2016 rozhovor s našim hráčom. Rozhodli sme sa Vám priniesť rozhovory s našimi hráčmi, ktorý reprezentujú náš klub BK MI Trenčín v lige dospelých. Pre náš A tím sa táto skrátená sezóna už skončila, a to vynikajúcim 3. miestom v II. lige západ, ktorá bola v tejto sezóne najvyššou ligou aká sa hrá na území Slovenska. Preto je 3. miesto v netradične silnej konkurencii (vzhľadom na to, že ide o II.ligu, ae hrali proti nám hráči, ktorí sú oporami svojich extraligových družstiev) veľkým úspechom. Prvý rozhovor sme pripravili s Jakubom Mimlichom.

Ako by si zhodnotil tvoje pôsobenie v poslednom ročníku ligy? Aké boli úspechy/neúspechy?

Napriek tomu, že som k výsledkom nepriniesol veľa bodov, odohral som skvelé zápasy s ktorými som bol veľmi spokojný. A dobré výsledky prispievajú lepšej nálade v tíme.

Ako hodnotíš výsledky a atmosféru v našom tíme v tomto ročníku ligy?

Výsledky boli veľmi dobré v rámci možností nášho klubu. Konkurovali sme úspešným badmintonovým reprezentantom s ktorými sme odohrali vyrovnané zápasy.

Aké sú tvoje ciele v bedmintone v ďalšej sezóne (2017)?

Pomôcť klubu v dosiahnutí lepších výsledkov v lige.

Čo by si v ďalšej sezóne zlepšil na lige?  (napr. viac koláčikov od našich spoluhráčok?)

Podpora od mladších hráčov je veľmi dôležitá, prejavenie klubu, povzbudzovanie na zápase je prospešné k dosiahnutiu lepších úspechov.

Jakubovi ďakujeme za jeho čas a prajeme množstvo životných a bedmintonových úspechov. Juro

 

24.11.2016 III.liga - neoficiálne výsledky. Po druhom kole sme si vzhľadom na slabé výsledky moc nepolepšili. Poskočili sme len o dve priečky. Tu je neoficiálna tabuľka:

 1. Loko Banská Bystrica  6 0 0  36:12  12  
 2.  CEVA Trenčín C  5 0 1  34:14  10  
 3.  Sokol Ilava  4 1 1  28:20   9  
 4.  Kyklop Martin  3 2 1  26:22   8  
 5.  Filozof Bratislava  3 1 2  25:23   7  
 6.  Spoje Bratislava C  2 1 3  23:25   5  
 7.  BK MI Trenčín B  0 3 3  19:29   3  44/63
 8.  Fénix Bratislava B  1 1 4  19:29   3  43/64
 9.  UNIZA Žilina  1 1 4  17:31   3  
 10.  MBK Malinovo  0 1 5  14:34   1  

Teší ma, že aspoň v II.lige sa našim darí. Gratulujem k peknému 3. miestu. Pohár je super!!!.     Roman

20.11.2016 II.liga Finále Trenčín. Dnes naše najsilnejšie družstvo v zložení Martin, Juro, Juro, Jakub, Michal, Peter, Ema a Natália nastúpilo vo finálovom kole II. Ligy západ. Kedže sa tento rok nehrá extraliga, ide o najvyššiu slovenskú súťaž družstiev, čomu zodpovedala aj kvalita našich súperov. Veď družstvá CEVA Trenčín a Spoje Bratislava boli takmer totožné s ich extraligovými družstvami z minulej sezóny, ktoré sú jedny najsilnejších na Slovensku, nakoľko v ich pôsobí niekoľko slovenských reprezentantov a majstrov Slovenska. V prvom stretnutí sme si zmerali sily so Spojmi Bratislava, ktorým sme dokázali vziať bod, a prehrali sme 7:1. V druhom stretnutí sme v derby s Cevou odohrali niekoľko solídnych zápasov, avšak nakoniec sme prehrali 6:2. V poslednom stretnutí sme teda hrali priamo o 3. miesto s družstvom Fénix Bratislava. Po veľmi kvalitných a zodpovedných výkonoch sme nášho posledného súpera, posilneného o zahraničného hráča,  zdolali pohodlne 6:2. V tomto stretnutí sa ukázala veľká sila nášho tímu, kedy sme aj po náročných zápasoch dokázali nájsť skryté rezervy energie. Možno konštatovať, že všetci hráči, ktorí nás reprezentovali na tomto turnaji si zaslúžia veľkú pochvalu a úctu za predvedený výkon, ale aj za to, že sme spolu vytvorili úspešný tím a spoločne strávili pekný deň. Každý jeden člen tímu, ktorý hral tento rok ligu je rovnako dôležitý, kedže bez neho by sme určite nemohli skončil tak vysoko. Je potrebné poďakovať aj našim podporovateľom, ktorí nás prišli povzbudiť. Na záver by som chcel vyjadriť presvedčenie, že aj tento úspech podporí chuť a cieľavedomosť našich hráčov a od budúcej sezóny si bude môcť vedúci družstva vyberať z množstva kvalitných hráčov, ktorí sa budú sami hlásiť, že by sa chceli zúčastniť ligy a reprezentovať BK MI Trenčín!     Juro 

II.liga 2.kolo Trenčín

19.11.2016 III.liga 2.kolo Trenčín. Dnes sme odohrali 2.kolo vo vynovenej telocvični na Ceve. Palubovka parádna, no ťažko sa nám (aspoň ja som to tak vnímal) prispôsobovalo na svetelné podmienky. Na svetlom pozadí som niekedy stratil košík a to sa potom ťažko reaguje. Poďme ale k výsledkom.

1.zápas sme hrali proti Kyklop Martin. Zdatný súper s dobrými hráčmi, momentálne na 3.priečke s jednou prehrou, dvoma výhrami. V tomto zápase nás podržal Michal, Táňa v dvojhre, k Michalovi sa pridal v štvorhre Maťo a Peťa s Paťou. Mix, prvé dve dvojhry a prvú štvorhru sme prehrali. To nám prinieslo remízu 4:4.
2.zápas
, rovnako ťažký súper Žilina.  Podobný scénar, žiadna výhra v mužskej dvojhre, bodovali dievčatá - Peťa v dvojhre, s Paťou aj v štvorhre a Táňa s Maťom v mixe. Ešte jeden bod pridali Michal s Maťom v štvorhre. Celkovo opäť remíza 4:4
3.zápas
asi najťažší súper B.Bystrica. V tabuľke priebežne 1.miesto s 3 výhrami a skóre 19:5 na sety. Stavili sme na párovky, Oliverovi a Michalovi sme dali v dvojhrách vydýchnuť. Chýbala im kondička. Zabodovali sme len v mixe Oliver s Paťou a Táňa v dvojhre. Všetko ostatné sme prehrali. Dievčatá mali šancu upraviť skóre na 5:3, no na záver už nemali chuť bojovať a prehrali aj štvorhru. Celkové skóre 6:2 pre Bystricu.
Musím pochváliť Michala za bojovnosť a dievčatá za spoľahlivé výkony. Dnes nám slušne bodovali. Niekedy nás od výhry delilo pár košíkov, no celkové skóre nepustí, takže 2 body do tabuľky je bieda. Chcel som, aby nás podržali lepší hráči z 2.ligy, no nenašli si priestor, keďže zajtra hrajú v M-športe posledné kolo ich súťaže. Škoda. Uvidíme, čo prinesie posledné kolo, cestujeme do Bratislavy 17.12.2016. Čaká nás Fénix, Spoje a Filozof.

III.liga 2.kolo trenčín

18.11.2016  Sústredenie Dánsko.  
Pomaly sa blížime ku konci a pretože nebolo času tak všetky fotky nájdete na      
                                      https://sk-sk.facebook.com/prvabedmintonovaliga.firiem                  Peter
 
14.11.2016 Struer Danmark. Máme za sebou první náročný tréning, a po ňom výrivka. Docestovali sme v poriadku a noc v Hamburgu sme zvládli na výbornú. Večer máme ďalší tréning, tak uvidíme ako to všetko zvládneme.          Peter
Dansko 2016
 
12.11.2016  MAJSTROVSTVÁ  SR U - 15.  ILAVA. V tejto dá sa povedať nelogickej sezóne, ktorá trvá len 4 mesiace sa začali Majstrovstvá SR . Naši hráči Ninka, Dáška, Matúš a Šimon vždy vyhrali prvé kola, čo je príjemné, ale bolo to s veľkými obavami. Najlepšie sa presadil Šimon ktorý nebol ani nasadený a dokázal poraziť postupne Daňuša, potom 3. nasadeného Suchého a o postup medzi štyroch porazil Mazúcha. Na Antošku už mu nestačil dych a 3.miesto na MSR je opravdu skvelý výsledok. Ani ostatný sa nestratili a ich výkony boli opravdu pekné.  Peter
 
30.10.2016 GP  A  dospelí  Trenčín. V bohatej účasti našich hráčov Natálka, Ema, Táňa, Petra, Martin, Juraj J, Juraj P, Jakub M, Jakub T, bude najlepšie všetky výsledky podívat na tomto odkaze. http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=79C0D4EE-B184-4C57-A8D8-38DEB7B9EE97                                           Azda najpríjemnejším výsledkom bol dvojhra Peti , ktorá podala pekný výsledok. Natálka 3 x medzi osmičkou najlepších žien.                       Peter
 
30.10.2016 GP  A  U  13 Trenčín. Andrej bol náš osamelý zástupca na tomto turnaji. V dvojhre mu to nevyšlo, zato v mixu postúpil s Olíviou do ďalšieho kola a s nasadeným párom prehrali najtesnejším rozdielom 19 : 21, aj v štvorhre výsledok 25 : 23 bol veľmi tesný.                              Peter
 
22.10.2016 GP A U11 Prešov. Tuším sa v Prešove darilo a rozdávali sa aj medaile, ako vidíte, ušlo sa aj našim športovcom. Konkrétne v štvorhre, kde sme skončili v semifinále. Výsledky si pozrite TU .
Celoslovenský turnaj U 11 sa konal v novej badmintonovej hale v Prešove. Dobre zorganizovaný turnaj ukázal, že bojovnosť je vo výsledku rozhodujúca. Naši hráči Juro, Michal, Barbora a Táňa sa držali výborne, Jurko vyhral prvé kolo a v druhom mal síce druhého nasadeného ale vôbec sa ho nezalekol. Táňa, Barborka a Michal sice prehrali prvé kola avšak v zápasoch o poradie sa držali statočne. V chlapskej štvorhre sme dokázali poraziť 22 : 20 Košický pár ktorý bol nasadený. Tretie miesto bolo pre našich borcov úspechom. Myslím že by sme mali aj na viac, ale je to v nás a v našom tréningu, musíme prísť do telocvični a pracovať naplno. Moc pekný turnaj.       Peter

GP A U11 Prešov

21.10.2016 GP A U11 Prešov.
Naši mladí športovci plne pripravení zabojovať vo veľkej konkurencii na "Ačkovom" turnaji v Prešove. Držte palce.
 
GP A U11 Prešov
20.10.2016. Poďakovanie. Aj touto cestou by sa chcel náš klub BK MI Trenčín poďakovať za podporu mesta Trenčín, ktorý sa aj formou dotácie každoročne podieľa na naše činnosti. Ďakujeme!
 
 
 
15.10.2016 GP A U19 Bratislava. Dá sa povedať, že sa nám darilo Martin 1. miesto vo dvojhre Ema 3. miesto vo dvojhre, Martin a Ema 1. miesto v Mixu Peťa to mala trocha ťažšie, ale výsledkové body ji isto pomôžu v nominácii na Majstrovstvá SR.                         Peter 
 
GP A U19 Bratislava
 
13.10.2016 III.liga - oficiálne výsledky.  Pomerne rýchlo boli spracované výsledky 1.kola III.ligy. Po 2 prehrách a jednej remíze sa nedalo očakávať, že budeme v hornej časti tabuľky.  Tu je priebežné poradie družstiev:

III.liga západ po 1.kole


9.10.2016 II.liga - 1.kolo Púchov.
Náš tím v plnej zostave (viď foto nižšie) sa zúčastnil prvého kola II. ligy západ. Kedže túto skráten úsezónu sa nehrá extraliga, ide o slovenskú najvyššiu súťaž a teda sme očakávali veľmi ťažké zápasy.  v prvom stretnutí sme si zmerali sily s družstvom CEVA Trenčín. v tradičnom derby sa nám nepodarili vyhrať ani jednu dvojhru a tak sme rýchlo prehrávali 4:0. Tento nepriaznivý stav sa nám podarilo už iba zmierniť a prehrali sme 6:2. v Druhom stretnutí sme hrali proti Púchovu a ukázali sme našu silu a presvedčivo sme vyhrali 8:0. V poslednom stretnutí na nás čakal Klenovec. Veľmi silný súper, avšak aj v minulosti sme ich dokázali poraziť. V mužských dvojhrách sme na kurte nechali aj dušu a porailo sa nám vyhrať dve. V ženských zápasoch sa nám podarilo uhrať jeden bod a ďalší bod sme dali v jednej z dvoch štvorhier mužov. Pred posledným zápasom sme teda vyhrávali 4:3. Kvôli horšiemu skóre sme však na postup do finálovej skupiny potrebovali Klenovec poraziť. Naštastie Maťo s Natáliou ukázali skúsenosti a s prehľadom porazili svojich súperov a teda sme postúpili medzi 4 najlepšie tímy! Všetkým hráčom ako aj povzbudzovačom/rozhodcom patrí veľká vďaka, každý jeden člen bol dnes dôležitý.
 
Ii.liga 1.kolo Púchov
 
8.10.2016 III.liga - 1.kolo Ilava. Dnes sme začali súťaž III.ligy 1.kolom v Ilave. Prišli sme v dobrom zložení a očakával som výborné výsledky. Boli sme posilnení o hráčov z II.ligy, čo mohlo naznačovať, že vyštartujeme v tejto sezóne úspešne. No podobne sa pripravili aj naši súperi. Napr. za Cevu nastúpil úspešný slovenský hráč L.Klačanský. Hneď 1.zápas, ktorý sme hrali proti Ceve nastúpil proti nám v dvojhre aj štvorhre. Dvojhra bola jedoznačná zálažitosť Klačanského, nastúpil proti nemu Michal O. V štvorhe sa proti nemu postavil znova, sparing som mu robil ja (Roman). Museli sme viac bojovať hlavou, prejavilo sa to až v druhom sete, kde sa nám podarilo zvíťaziť. Tretí bol znova v réžii "profíka". Celkovo sme s Cevou prehrali 5:3. Body ná priniesol oliver, ktorý bojoval so zaprením po žalúdočnej viróze, Peťa V. a Juraj K s Michalom D.
Ďalší zápas sme hrali proti Ilave. Tí mali tiež vynovené družstvo a bojovali viac ako my. Podarilo sa nám vyhrať len 2 dvojhry - Juro K. a Táňa G. Celkový stav 6:2 pre Ilavu.
Posledný zápas s Malinovom sme uhrali na remízu. Bodovali Oliver s Táňou v dvojhre a mužské štvorhry (Oliver-Roman, Michal D.-Juro K.)
Musím pochváliť Táňu za výkon a získané body v dvojhrách, Olivera, ktorý bojoval aj s bolesťou žalúdka. Posilnenie tímu II.ligou neprinieslo očakávaný výsledok, po 1.kole sme odhalili naše slabiny a vieme, kde treba zamakať. Verím, že 2.kolo bude lepšie. Teším sa. Všetci členovia III.ligového tímu si vyblokujte termín 19.11.2016, Hráme na Ceve.   Roman
III.liga 1.kolo Ilava


4.10.2016  Liga - V sobotu a v Nedeľu hráme ligu v Ilave a Púchove.
 
30.9.2016 Článok o dvoch našich hráčoch na Badminton Europe.  Čítajte TU .
 
24.9.2016 Medzinárodný turnaj nádejí Brno. Zúčastnili sme sa medzinárodného turnaja U-13 v Brne. V silnej konkurencii 90 chalanov najlepšie zabojoval Andrej, ktorý vyhral všetky zápasy v základnej skupine a prebojoval sa až do štvrťfinále medzi 8 najlepších. Jurko a Matúš vybojovali dve víťazstvá, Dodo jedno víťazstvo. V štvorhrách hviezdili Matúš s Dodom a zastavilo ich až štvrťfinále. Všetci, dievčatá aj chlapci z nášho klubu, bojovali s vysokým nasadením. Tomáš
 
Brno 2016

 

20.9.2016 Doplnené fotky v galérii  Spoločné akcie - Návšteva z PL.

17.9.2016  BQ  -  15   Bratislava.
 Dáša, Aďo, Dodo a Matúš  zabojovali o účasť na celoslovenskom turnaji v kategórii do 15 rokov.

Dáša nenašla premožiteľku ,vyhrala svoju kategóriu a kvalifikovala sa na hlavný turnaj.

Andrej prešiel do 16tky, keď otočil stav v treťom sete z 11:19 na 22:20 no na účasť v hlavnom turnaji mu unikla v ďalšom zápase. Dodo síce vypadol v prvom kole, ale potom zabojoval v pavúkovi o poradie, kde porazil Šóša a predviedol bojovný bedminton. Musím ho tiež pochváliť, je u neho vidieť progres. Matúš musí popracovať hlavne na psychike a potom sa dostavia aj lepšie výsledky.

Miro

 
17.9.2016 Návšteva priateľov z Poľska. V piatok sme absolvovali veľa kilometrový ťažký výstup na Čachtický hrad, kde sme po prehliadke hradu na hradnej skale s výhľadom do doliny mali obed s rezňom. Potom sme sa zastavili na novomestskom jarmoku, kde sme to parádne roztočili. Najlepšia atrakcia boli autíčka, kde nás po dvoch jazdách museli vylúčiť, lebo sme nejazdili do kolečka, ale stále do seba narážali. Najlepšia bola Barborka, ktorá sa postavila bokom a ustavične narážala predkom auta do mantinelu. V obrovskom hluku, kriku a rachotu sa nikto nestratil a naspäť k autám sme došli všetci živí a zdraví. Zastávka pod Beckovským hradom bola len príjemným spestrením veľmi príjemného dňa. Večerné opekanie a záverečnú zmrzlinu v prostredí kubrickej kyselky patrilo k príjemnému zakončeniu dňa. Dnes sme rozohrali náročný turnaj, kde jedna tretina zápasov sa hrala na tri sety a boje boli veľmi vyrovnané. Lietajúci dron získal hráč poľského Krakowa Adam. Na ďalších miestach sa umiestnili na druhom Juraj, na treťom Matej s Oliverom, na piatom Filip s Lukášom, na siedmom Šimon s Mateuszom, na deviatom Marek. V dievčatách skončila prvá Zuzka, na druhom Natália, na treťom Barbora a Aleksandra, na piatom Petra s Emíliou, na siedmom Viktória s Táňou a na deviatom Natália. Obrovská vďaka za pomoc patrí Tomášovi, Natálke a Evke.        Miro a Peter

Návetva z PL
Ďalšie fotky v galérii Spoločné akcie

9.9.2016   V P I A T O K . Dňa 16.09.2016 o 18.00 sa na kyselke v Kubrica uskutoční badmintonová párty na ktorú ste všetci srdečne pozvaní. Možno sa nám podarí uloviť niečo na opekanie a možno to bude aj nejaká brazílska špecialita na počesť účasti našej hráčky, ktorá sa zúčastnila na OH v Riu. 

12.9.2016 Tréning.
Takto vyzerá postoj našich hráčov k tréningu, keď ostatný ležia doma pri počítačoch, tak naši sú pripravený prekonať každú prekážku. Peter

Trening 12.9.2016

7.9.2016 Prvý tréning.  Verím tomu , že začiatok tréningov v novej sezóne nebol náročný a že všetci vládali. Záležalo na tom kto zaháľal cez prázdniny. Ale s určitosťou môžme povedať, že Viktória nezaháľala lebo mi priniesla tento nádherný originál veľmi pekného obrázku badmintonového košíka s raketou.                  Peter
Obraz od Viktórie
 
 
 
4.9.2016 Yonex Slovak Open 2016.
Yonex Slovak Open 2016

2.9.2016  V pondelok 5.9.2016 začínajú tréningy o 15.00 hod v telocvični v Kubrej.
                 
2.9.2016 V nedeľu 04.09.2016 bude z turnaja Slovak Open 2016 prenos v telke HUSTE TV čo natáča Juro P. Sleduj na www.huste.tv

18.8.2016 Skalka sústredenie.
 Každé ráno chodíme behať o 6,45 hod , ale žiadaná snaha by nebola úspešná bez celkového prístupu k tomu čo robíme. K tomu patrí spánok, strava, vzdelávat sa v našom športe a všetko ostatné. Len ten kto sa dokáže sústrediť na komplexný badminton môže byt úspešný.           Martin a Peter

Sustredenie Skalka 2016

13.8.2016  Skalka sústredenie. Tak dnes nás čaká výlet na Krahule s vyhliadkou. Potom návšteva Kremnického múzea a Kremnické bane. No a večerný táborák by mal zakončiť štvrtý deň nášho sústredenia. Pauza od badmintonu je dobrá na uvoľnenie našich unavených svalov. Kolektív päťdesiatich badmintonistov je opravdu moc príjemný a nesie sa v pracovnom duchu, všetci naši hráči doňho zapadli a dá sa povedať, že naše dievčatá zapadli lepšie medzi chalanov. Časť dňa sme v telocvični, potom na vonkajších lúkách a ihriskách. Čerstvý vzduch lapáme naplno. Tak dnešný výlet je takovou malou pauzičkou.                                                                 Martin a Peter
Sustredenie Skalka 2016 Sustredenie Skalka 2016
   
10.8.2016  Skalka sústredenie. Naša hráčka v lige neprehrala zápas no na prvom tréningu sústredenia nevyhrala ani jeden zápas. Nedá sa povedať nedarilo sa, ale začiatok nám moc výher nepriniesol.Nádherné prostredie Kremnických hôr a nadmorská výška 1230 robia svoje čaro. Tak zajtra raný beh, ale domáci hovoria, že budú ráno len dva stupne.                        Peter

Sustredenie Skalka 2016
 
5.8.2016 Kondička.

Kondička 5.8.2016


2.8.2016  Behanie.
 Štvrtok  4.8.2016 máme zraz o 17.00 hod pri telocvični a v piatok  5.8.2016 o 9.00 hod na Kraskove pred Petrom. Tak sa pripravte.       Juro
 
31.7.2016  Sústredenie.  Prihlášky uzavreté, odchádzame 10.8.2016 o 10.00 hod od Madova. Financie treba uhradiť  u Jura Juríčka do 31.7.2016    Všetky dotazy u Petra na tel:  0903 940 290    Peter
 
26.7.2016 Kondička. Vybehnúť od Renaultu až po pamätník na Brezine je drina, až taková že sa Lucii skrátili stehná aj s kosťami. Našťastie sa jí to v bazéne povolilo tak domou išla s klasickou dĺžkou stehien. Inak všetko v poriadku meloun všetkým chutil . Tak teraz sa vidíme vo štvrtok, podľa plánu.         Juro

Kondička 26.7.2016

Kondička 26.7.2016

24.7.2016  BEHANIE : Pokračujeme v nedeľu 24.7. o 15.50 zraz pri Madove bežíme v Mníchovej Lehote 4,5 km , potom v pondelok 25.7 o  17.00 pri telocvični , 26.7. o 9.00 pod Brezinou, plavky sebou , 28.7. o 8,00 na sedmičke.                      JURO
 
24.7.2016 Mníchova Lehota. Opravdu nádherná akcia. Perfektne pripravené a dobrá organizácia. Na štarte u kostola bolo vyše 120 bežcov od profíkov až po amatérov. Naši mali zo začiatku rešpekt, ale po prvom kole sa rozbehli. Prví mal neuveriteľný čas na 4,9 km a to 17,30 min Miroslav Ilavský z Dubnice. No a naši první bol Jakub celkovo 28 s časom 25,16, potom o 20 miest po ňom Šimon na 48 mieste, Juro bol z našich tretí , ale celkovo 51 miesto a čas 27,29, Dáška 68. miesto,  Marko 69. miesto, Ivana 74. miesto, Lucia 75.miesto a čas 31,12, potom Luboš 76. miesto, Klárka 92. miesto s časom 38,11 a Aďka 95.miesto. Bežal aj Juraj s maminkou Evkou. Mám moc veľkú radosť, že sme sa nestratili tak širokom bežeckom spektre. Neboli sme prví, ale trénujeme badminton a preto naše porovnanie s bežeckou ligou dopadlo výborne. Tak moc super teším sa na ďalšie kondičné tréningy .           Peter

Kondička 24.7.2016 Kondička 24.7.2016
 
24.7.2016  Sústredenie.  Prihlášky uzavreté, odchádzame 10.8.2016 o 10.00 hod od Madova. Financie treba uhradiť  u Jura Juríčka do 28.7.2016        Peter
 
22.7.2016 Kondička na "sedmičke". A zaujímavá bude nedeľa pretože porovnáme svoje bežecké schopnosti s bežcami čo behajú pravidelne v Trenčianskej bežeckej lige. 

Kondička 22.7.2016

21.7.2016 Konečné rebríčky k 30.6.2016.   Najlepšie umiestnenie majú Timea 4.miesto a Martin 4.miesto v 11 a 19 kategórii. O chvíľu budú rebríčky redukované kde odpadnú hráči čo prešli do vyšších vekových kategórii.                      Peter

 U11 Chlapci:
24. Marek Juraj
29. Peťovský Oliver
40. Čarnogurský Michal
45. Hujo Samuel BK MI
53. Pučko Matej BK MI
 U11 divčatá:
4. Michalková Timea
40. Skalická Táňa
40. Vitková Lucia
47. Brezanová Natália
47. Capáková Ľubica
49. Stražáková Adela Sofia
65. Meravá Muráriková Barbora
76. Koritková Natália Monika
 U13 chlapci:
24. Baďura Filip
32. Hunčík Tomáš
40. Čarnogurský Matúš
42. Turek Andrej
43. Mitocha Jozef
59. Peťovský Oliver
73. Čarnogurský Michal
75. Laurinec Patrik
100. Marek Juraj
111. Vajdulák Ľubomír
119. Michalka Matúš
126. Hujo Samuel
126. Pučko Matej
 U13 dievčatá:
14. Štroffeková Dáša
31. Michalková Timea
36. Švachová Nina
56. Čepáková Natália
76. Skalická Táňa
76. Vitková Lucia
78. Hiadlovská Zuzana
82. Zemková Monika
111. Meravá Muráriková Barbora
130. Brezanová Natália
130. Capáková Ľubica
130. Fábryová Viktória
130. Koritková Natália Monika
 U15 chlapci:
23. Orság Matúš
24. Uher Šimon
56. Varhaník Jozef
58. Hunčík Tomáš
60. Baďura Filip
70. Turek Andrej
76. Turek Marko
100. Michalka Matúš
 U15 dievčatá:
23. Baďurová Emma
28. Horná Klára
41. Štroffeková Dáša
50. Hladká Ivana
51. Šírová Lucia
70. Mrlínová Nataša
75. Hiadlovská Zuzana
77. Švachová Nina
100. Zemková Monika
121. Čepáková Natália
 U17 chlapci:
11. Orság Michal
32. Uher Šimon
33. Orság Matúš
34. Svrbík Jakub
35. Porošin Matej
57. Varhaník Jozef
59. Michalka Šimon
61. Turek Marko
 U17 dievčatá:
21. Gašparová Tatiana
37. Baďurová Emma
46. Horná Klára
47. Hladká Ivana
75. Šírová Lucia
 U19 chlapci:
4. Ludík Martin
10. Orság Michal
17. Kožár Oliver
31. Porošin Matej
32. Svrbík Jakub
 U19 dievčatá:
10. Pelachová Ema
15. Vranová Petronela
20. Gašparová Tatiana
 Dospelí - muži:
19. Ludík Martin
26. Orság Michal
36. Pagáč Juraj
61. Mimlich Jakub
63. Kožár Roman
63. Kožár Oliver
77. Porošin Matej
 Dospelí - ženy:
12. Lišková Natália
17. Pelachová Ema
24. Babálová Katarína
26. Vranová Petronela
30. Gašparová Tatiana


21.7.2016  BEHANIE : Pokračujeme v nedeľu 24.7. o 15.50 zraz pri Madove bežíme v Mníchovej Lehote 4,5 km , potom v pondelok 25.7 o  17.00 pri telocvični , 26.7. o 9.00 pod Brezinou, plavky sebou , 28.7. o 8,00 na sedmičke.                      JURO
Kondička 21.7.2016

 
19.7.2016 Kondičný beh. Po včerajšom zaberáku ostalo na dnešný deň len pár silných športovcov, ktorí dokázali prísť. Za to im patrí pochvala.  Peter.
Kondička 19.7.2016

15.7.2016 BEHANIE  :  
Začíname  18.7. o 17.30 hod pri našej telocvični, 19.7. o 8.00 hod na zatáčke u Renaultu smer Brezina, 20.7. o 9.00 hod na okruhu pri sedmičke a 21.7. o 17.30  hod pri našej telocvični.   Tak moc super kto sa zatiaľ nerozbehol tak to spolu dokážeme.  Juraj, Jakub a Jakub.
 
13.7.2016  Sústredenie od 10.8 - 20.8.2016 v Skalke Prihlášky a informácie u  Petra  Nakoniec som sa rozhodol  sústredenie usporiadať, tak kto má záujem nech rýchlo volá. Peter                   Od pondelka začíname behať.
 
5.7.2016 Fotky v galérii Spoločné akcie - Uhrovec 2016 .   Roman.

1.7.2016 Výstup na Uhrovecký hrad.
Už je to tu. Našlo sa pár odvážlivcov, ktorí sa vydali na nebezpečnú cestu. Poriadne si pozrite ich fotku, pretože naspäť sa vrátia iní - vetrom ošľahaní a navždy poznamenaní (zážitkami).   Roman
A bol to opravdu poriadny záber, streľba zo strelnej zbrane, hľadanie jetiho, výstup do poriadneho kopca, Medvedí, indiáni a spústa diviakov nám bránilo v prekonaní našej cesty. Ale dokázali sme to a to je super. Všetkým ktorý sú na fotke a ešte Jakub a Táňa, patrí obrovská poklona za opravdu pekný deň. Na záver sme zažili krotenie divokej zvery, kde  bola najúspešnejšia Barborka. Lucia s pláštenkou a mokrá Ivana boli pekné okamžiky, Poďakovanie patrí pánu Štrofekovi za super pomoc .       Peter

2016 Uhrovec

25.6.2016  Výstup na Uhrovecký hrad sa uskutoční v piatok 1.7.2016 sraz na stanici pred 7.00 hod. Účastník musí mať odvahu, statočnosť, zápalky ,špekáčik a všetky základné vlastnosti skúseného zálesáka .                           Peter
 
15.6.2016  Fotky z Krakowa najdete na - https://goo.gl/photos/NR8c7XH5EBAjYKk27
 
14.6.2016. Viete, že podľa údajov SZBe sme k 31.12.2015 najväčší klub na Slovensku s počtom 83 registrovaných členov? Pre zaujímavosť si pozrite 6 najväčších klubov (podľa počtu reg. členov) na Slovensku:

P.č.      Klub         spolu
1    BK MI Trenčín     83
2    BC Prešov           72
3    Spoje Bratislava  67
4    CEVA Trenčín      64
5    PBA Prešov         61
6    KPŠ Košice          54

30.5.2016 Krakow.
Naši mladí športovci sa vrátili z turnaja v Krakowe, doviezli kopec medailí a zážitkov. Fotky nájdete v galérii Turnaje - Krakow 2016 .  Roman.

Krakow 2016 - meadilová žatva

28.5.2016 Krakow.
V ťažkej konkurencii boli naše výsledky prekvapivé. Kategória 13 - ročných - Tomáš H. skončil na 2. mieste, Jožo na 4. mieste, sklamal Andrej, dievčatá Dáška 1. miesto, Nina 2. miesto.  Kategória  11 - ročných Juraj 2. miesto, Michal  4. miesto, dievčatá  Natálka B, 2. miesto a Barborka 4. miesto. Prekvapila Ľubica   ktorá predviedla nádherný bojovný výkon, Barborka ukázala, že i v drobnej dievčine je neskutočnej energie. A naša Nina s Dášou sú isto jednotky. V piatok bola súťaž o poznaní Krakowa a dá sa povedať, že všichni dokázali svoje schopnosti len najstarší chalani sklamali. Dnešná gril - párty moc super. Poďakovanie patrí všetkým rodičom za obrovskú podporu a pomoc.                                                                Táňa, Jakub, Milan a Peter
Krakow 2016
 
27.5.2016 Turnaj v Poľsku. Početná skupina našich detí a rodičov úspešne dorazila do Poľska. Budeme priebežne podávať informácie.  Roman.

Poľsko 27.5.2016

14.5.2016 M SR U17 Ilava.
Na majstrovstvách Slovenska za naše farby bojovali Michal O. a Táňa G. a zo spriateleného klubu KBŠ D.Kubín Ema P. V dvojhrách Michal v 2.kole narazil na 1.nasadeného hráča A.Antošku, ktorého nedokázal zdolať. Ema vypadla tiež v 2.kole proti nasadenej 8.hráčke z Ilavy K.Palčekovej a Táňa nedokázala zdolať prešovčanku J.Chmurovičovú už v 1.kole. V mixe boli výsledky podobné - Michal s Emou vypadli v 2.kole proti 2.nasadenému páru. V štvorhrách naši hráči neprešli 1.kolom.
Rôzne choroby a výpadky tréningov sa odrazili na výsledoch. Hoci bojovnosť nechýbala, je vidieť, že máme na čom pracovať. Verím, že budúci rok sa kvalifikuje na M SR viac našich hráčov a dosiahnú trocha výraznejšie výsledky.  Roman.
M SR U17 Ilava
 
6.5.2016  Poľsko -  Bieruň. Dáša, Nina, Dodo a Matúš vycestovali do Poľského mesta, aby nazbierali skúsenosti. A bolo na čo pozerať, kompletná Poľská špička trinásť-ročných, sa nám ukázala v plnej paráde. Ako vždy rýchlá hra poľských hráčov nás prekvapila, dá sa povedať, že tu nebol nikto kto nevie držať raketu. Všetci hráči mali dobrý klír,útok i obranu. Z našich najlepšie zahrala Dáška, ktorá vyhrala v skupine dva zápasy, ale tretí prehrala i keď hrala pekne tak na druhú najlepšiu Poľku nestačila. Nina Dodo a Matúš sa troška na tom ihrisku hľadali. 63 chlapcov a 49 dievčat v trinástkové kategórii je skutočne veľa. Opravdu obrovský turnaj na 9 ihriskách bude dobrá skúsenosť pre našich hráčov.                          Peter
Zápasy našich mladých športovcov nájdete na Tournament Software .
2016 Polsko

27.4.2016 Posledná šanca na 2% dane pre náš oddiel. Termín je do 2.5.2016 pre zamestnancov. Tlačivo Vyhlásenie nájdete TU  .

24.4.16  TAHITI  
Hráč nášho oddielu MILAN  bude dnes o 9.00 hráť zápas o postup do finále môžte mu držať palce a pozriet si prenos z Tahiti na http://www.tntv.pf/livebadminton/  To sa ale vrátite do minulosti lebo na Tahiti bude 9.00 hod včera večer. Kdo mi na tréniku povie hlavné mesto kde Milan hraje získá cenu. Peter
 
23.4.2016  MSR U 11 Púchov. Dvaja naši účastníci a tri drahocenné kovy, to je bilancia z dnešných Majstrovstiev SR. Timea získala 3.miesto v dvojhre, 2.miesto v mixu a 3.miesto vo štvorhre dievčat. Super, super a super. Jurko podal pekné výsledky i keď samu nepodarilo vyhrať tak jeho hra bola moc pekná. Jura čakajú majstrovstvá do 11 rokov ešte štyri-krát. Moc pekné výsledky v najmladšej kategoriji . Medailistom môžme len blahoželať z pekných úspechov.    Dáša a Peter
 
23.4.2016 MSR U19 Trenčín. Opravdu hromada pekných výsledkov, Martin získal 2.miesto v dvojhre , v mixu získal tretie miesto. Michal, Oliver, Táňa a Ema vyhrali svoj prvý zápas no druhé kolo sa nepodarilo nikomu z nich, a Petra mala ťažký los. Michal potrápil Liptáka a Táňa s Olim hrali na tri sety. Naše výsledky - paráda. Tak držme palce dnes o 9.00 hod Martinovi v zápase zo Šmatlákom o postup do finále.                                                                                                                    Peter
 
MS U19 Trenčín
 
23.4.2016 Tahiti - Je opravdu ďaleko od nás. Milan sa na turnaji prebojoval medzi  osem najlepších a dnes večer po 10 hodine bude hrát o postup medzi štyroch . Víťazstvo by mu zabezpečilo účasť na Olympijských Hrách  v Riu . Súper mu bude Martin Giuffre z Kanady, tak držte palce .                                             Peter
 
21.4.2016 III.liga - celkové 3.miesto. Máme k dispozícii konečné výsledky po poslednom 6.kole, a teda celkové poradie v III.lige západ. Takto vyzerá konečná tabuľka:

1.    CEVA Trenčín C      13 4 1   92:52    30   
2.    Spoje Bratislava C    8 6 4    79:65    22   
3.    BK MI Trenčín B    6 8 4    75:69    20   
4.    BKR Púchov            9 1 8    81:63    19   
5.    Sokol Ilava              8 3 7    78:66    19   
6.    MBK Malinovo          4 8 6    66:78    16    (154:177)
7.    Filozof Bratislava      5 6 7     66:78    16    (151:178)
8.    Fénix Bratislava B     5 5 8     67:77    15   
9.    Koliba Bratislava B    3 7 8     61:83    13   
10.  M-Šport Trenčín      4 2 12   55:89    10   

Celkové 3.miesto je pekný výsledok, ktorý odráža našu kvalitu. Bojovné výkony našej mužskej časti družstva a stabilná spoľahlivá herná kvalita ženskej časti družstva priniesli úspech. Škoda, že sme nedokázali zabezpečiť plnú silu družstva na každom zo 6-tich kôl. Myslím, že pri plnej sile družstva by sme s istotou obsadili 1.miesto.        Teším sa na ďalšiu sezónu v super kolektíve.  
Ešte dokončím spracovanie štatistík a potom zverejním pár čísel za celý ročník III.ligy.          Roman.


16.4.2016  M S R  u 13 Košice.
Dáša s Filipom predviedli svoje športové umenie v Košiciach. Dáška hrala prvý zápas s Janou a vyhrala na 12 a 13 bodov, Filip prehral hned svoj prvý zápas na 14 a 14. v mixu sa našej dvojici podarilo vybojovať prví zápas po tuhom boji 21-12 a 29-27 v druhom kole narazili na prví nasadený pár. Vo štvorhrách sa Dáša s Ninkou prebojovali po troch setoch do druhého kola kde narazili na druhých nasadených, Filip s Richardom prehrali svoj prvý zápas po vyrovnaných dvoch setoch v nastavení. Pochvala obom našim borcom ktorý sa isto nestratili v náročnej Slovenskej konkurencii.                                                                Peter 
 
16.4.2016  B R N O. Početná skupina 15 detí sa rozhodla zmerať silu s hráčmi v Čechách, a z 86 detí sme sa nestratili. Nina získala 1.miesto v dvojhre a predviedla vyrovnaný badminton skúsenej hráčky. Tomáš hral rovnako nakoniec skončil na 3. mieste v dvojhre. 3.miesto sa podarilo vybojovať i Natálke B.  s Jurkom v nižšej kategórii,jich výkony boli opravdu úctyhodné. Vo štvorhrách bolo zápolenie tiež veľmi vyrovnané. Na 1.miste skončila Natálka B. s Lucií , na 2. mieste skončil pár Nina - Natálka Č, Dodo s Matúšom Č, a Michal s Jurkom. A na 3. mieste sa prebojovali páry Luboš - Matúš M. a Táňa - Natálka K. Viktoria zostala nakoniec do štvorhry sama.  Celkovo 15 medailí do Trenčína bola veľmi pekná bilancia. Niektorým našim hráčom utieklo víťazstvo o pár bodíkov , boje boli veľmi vyrovnané no záleží na každom z nás, či sa dokáže zo svojich chyb poučiť.                                     Peter
2016 Brno
 
16.4.2016 III.liga, 6.kolo Ilava. Dnes sme odohrali posledné (6.) kolo III.ligy. Vycestovali sme do Ilavy s cieľom získať 6 bodov z 3 zápasov. Našimi  súpermi boli Ilava, Púchov a M-šport. Odohrali sme neľahké zápasy, no naše dievčatá Peťa a Paťa boli dnes skvelou oporou, rovnako ako Oliver, Michal, Maťo a Jakub. Prvý zápas s Ilavou sme remízovali 4:4, ale bola to dobrá rozcvička, po ktorej sme ďalších súperov (Púchov a M-šport) zdolali rovnako 5:3. Oliver prišiel o svoju neporaziteľnosť a prehral na 3 sety v tesnom pomere s druhým najlepším hráčom ligy - M.Čuntalom. Odohrali sme pekné zápasy a celkovo sme si doniesli 5 bodov do tabuľky, kde podľa predbežných výsledkov by sme mali poskočiť o 1 priečku, a teda celkové 3.miesto. Počkáme si však na oficiálne výsledky. Ďakujem všetkým za bojovnosť a snahu. Bol to pekný deň, ktorý sme ešte poobede mali šancu zakončiť aj pekným výletom s rodinami. Roman.

III.liga 6.kolo Ilava


31.3.2016 NOMINÁCIE NA MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKÉ REPUBLIKY.
Po dlhodobej príprave a veľa  odohraných turnajov boli najlepší hráči zo Slovenska nominovaný na Majstrovstvá SR v badmintone. Z nášho klubu to sú:
                                        Kategórie  11         Timea  4           náhradník   Jurko M  26
                                        Kategórie  13         Dáša  14       Filip  24
                                        Kategórie  15         Emma  23     Matúš  23   Šimon  24
                                        Kategórie  17         Ema 12        Táňa 22      Michal  12
                                        Kategórie  19         Ema 11        Petra  14  Táňa  21  Martin 4  Michal 10  Oliver  21
                                        Dospelí                 Martin 17  Michal 25  Juro P.12  Natálka 12  Ema  19   Katka  22              
                                                       Všetkým nominovaným blahoželám a mnoho super košíkov.  Peter                             
 
26.3.2016 Lov na bažanta 2016 - nové fotky v galérii .

24.3.2016 Lov na bažanta 2016.
Konečne je to tu, jar začína, a s ňou tradičný Lov na bažanta. Trinásť ostrieľaných zálesákov sa vydalo na výpravu do prírody a bolo to nebezpečné. Po ceste indiáni, diviaci, srnky, ryby ba dokonca i medveď. Bažanta sme ulovili a opiekli- bol výborný, ušli sme kopec kilometrov a prekonali nebezpečné prekážky. Tak moc veľká pochvala pre tých čo to dokázali.                                             Peter 
Lov na bažanta 2016

19.3.2016 OM dospelých. Bratislava.
V sobotu sa naši hráči zúčastnili oblastných majstrovstiev západ. V mixe sa najďalej prebojovali Martin s Natáliou, ktorý v slušnom zápase prehrali neskorším víťazom. Vo dvojhrách sa do druhého kola dostali len Martin a Natália, ostatní Juro, Jakub, Mišo, Petra a Táňa vypadli už v prvom kole, alebo kvalifikácii. Natália nešťastne prehrala so svojou súperkou po psychicky ťažkom zápase. Najlepším našim výsledkom je nakoniec mužská štvorhra Jura a Martina, ktorý skončili tretí. Mišo s Jakubom mali veľmi náročných súperov, ale na ich zápas sa dalo pozerať a zahrali niekoľko pekných výmen. Na záver je potrebné poďakovať Peťovi za odvoz našich hráčov a to aj v piatok na kvalifikáciu a aj v sobotu a samozrejme aj za nenahraditeľné rady.    Juro

13.3.2016 OM U11 Púchov.
Dnes bojujeme na kurtoch v Púchove o čo najlepšie výsledky na oblastných majstrovstvách do 11 rokov. A bolo sa na čo pozerať videl som niečo , čo som nevidel na veľkom turnaji. Natálka v zápale boja stratila raketu počas výmeny pre ňu dobehla za kurt a u sita chytila krátky, no jednoducho úžasné. Timea získala celú škálu medailí za štvorhru 1.miesto, za dvojhru druhé miesto a za mix tretie miesto. Adélka, Lubica, Samo, Oliver, Matej a Jurko podali moc pekné výkony plné bojovnosti. Lubica s Jurkom vyhrali zápas v mixu. Všetci si zaslúžia obrovskú pochvalu.      Miriam, Petra, Dáša a    Peter
OM U11 Púchov OM U11 Púchov

6.3.2016 II. liga.
V nedeľu sa odohralo finálové kolo druhej ligy. Náš tím do finále nastupoval z druhého miesta, kde bol o jeden bod za Klenovcom a iba o skóre pred BK Šurany. Finálového kola sa zúčastnil aj tím Spoje Bratislava B, ktorý mal väčší bodový rozdiel. V prvom zápase sme si zmerali sily s Bk Šurany, minuloročným víťazom II. ligy. Po veľmi vyrovnaných zápasoch sme sa dostali za stavu 3:2 pre Šurany k štvorhrám mužov. Obe štvorhry boli veľmi vyrovnané a dospeli do 3. setu. Bohužiaľ chýbala nám povestná troška šťastia prehrali sme 20:22, druhý zápas 19:21. Následne sme ešte vyhrali mix, a teda konečný výsledok bol 3:5 čim sme prakticky stratili možnosť vyhrať druhú ligu. V druhom zápase proti nám nastúpili Spoje Bratlislava B, ktorých sme porazili 5:3. V tomto zápase sme mali zľahčenú pozíciu, nakoľko zopár zápasov nám súper musel vzdať, kedže nemal dostatok hráčov. V poslednom zápase sme nastúpili proti Klenovcu. V ťažkých a vyrovnaných zápasoch, kde sme už museli siahnuť na dno svojich síl sme nakoniec zvíťazili 5:3. Naneštastie, o druhom mieste rozhodovalo skóre (počet vyhratých/prehratých zápasov) počas celej sezóny, ktoré sme mali horšie, a tak sme skončili na konečnom 3. mieste, tak ako minulý rok. Dôležité však je, že i keď sme boli veľmi blízko víťazstva v lige, a nepodarilo sa, strávili sme krásny deň plný bedmintonu. Zároveň s nami cestovala aj Gabika, ktorá nás veľmi povzbudzovala a celý deň rozdávala úsmev. Sme veľmi radi, že sa k nám pridala.    Juro P.
 
II.liga
 
5.3.2016 III.liga 5.kolo Trenčín. Dnes sme na Ceve bojovali v trocha oklieštenej zostave a snažili sa získať čo najväčší počet bodov. Chýbal nám Michal D., ktorý ochorel, Rišo s dlhodobým zranením, Jakub M., ktorý bol draftovaný do vyššej ligy a Maťo G., ktorý tiež ochorel. Takže v rámci možností, ktoré ostali sme sa snažili zahrať čo najlepší výsledok. Prvý zápas s Kolibou BA sme remízovali 4:4.
V druhom proti Spojom BA sme bohužiaľ prehrali 6:2. Posledný zápas proti vedúcej Ceve sme mali šancu aj na výhru, no posledné 2 košíky vo štvorhre v 3.sete boli v prospech Cevy, a tým pádom druhá remíza 4:4. Veľká vďaka všetkým za bojovnosť. Oliver pokračuje v dvojhre už 15 zápasov bez prehry. Ema takisto v dvojhre ešte neprehrala. Horšie sú párovky, na ktorých musíme popracovať. Posledné kolo bude znova v Trenčíne 16.4.2016 (súperi M-Šport, Ilava a Púchov). Teším sa a dúfam, že budeme bojovať v lepšej zostave.   Roman.
III.liga 5.kolo Ceva

5.3.2016 OM U15 Trenčín. Dnešný deň bol úspešný pre Šimona ktorý získal dve medaile, Matúš získal jednu medailu. Na Oblastných majstrovstvách dobre zahrala i Dáša, Jožo a  Klára, ktorým sa podarilo vyhrať  zápas no víťazstvo v  jedenom setu sa podarilo Lucii. Ivana, Nataša, Zuzka a Tomáš podali svoje štandartne výkony.  Musíme  sa zdokonaliť v dĺžke úderu a rozvahe pri hre, ktorá nám tak trocha chybí.                                Natália a Peter
OM U15 Trenčín
  
1.3.2016 III. Liga. Už tento víkend nás čaká ďalšie kolo III.ligy, tentokrát hráme na Ceve. Našimi súpermi budú Ceva, Spoje BA a Koliba BA. V tejto sezóne sme sa už raz s našimi súpermi stretli. S Kolibou sme vyhrali 7:1, so Spojmi 5:3, no s Cevou sme utrpeli prehru 3:5, keď body sme uhrali len v dvojhrách. Verím, že všetci sú zodpovedne pripravení, nomináciu na 5.kolo zverejním do štvrtka. Teším sa na ďalší ďeň plný bojovných výkonov.    Roman.

27.2.2016 OM U13 Bratislava. v V sobotu sme vycestovali na ďalšiu akciu, tentokrát nie ako diváci, ale priamo aktéri na Oblastné majstrovstvá U13 v Bratislave. A bolo to moc super. Výkony našich hráčok boli opravdu dobré. Dáša sa prebojovala na tretie miesto a pár Nina a Timea vo štvorhre na druhé miesto. Timea sa postarala o prekvapenie turnaja, keď zo 40 dievčat porazila druhú nasadenú hráčku z Bánova. Najlepší výkon z chalanov isto dokázal Matúš ktorý bojoval ako drak, a potvrdil svoju narastajúcu tendenciu. Dodo, Paťo, Oliver, Andrej, Michal, Táňa, Lucia, Natálka a Barborka boli hráči čo bolo vidieť ich pracovitosť a snahu dokázať byt lepší. Naša bojovnosť v tvrdej konkurencii bola opravdu ukážková. Všetci zaslúžia pochvalu.                            Miriam, Miro a Peter
OM U13 Bratislava

26.2.2016 Austria Open 2016. V piatok sme vyrazili tromi autami na dlhú cestu do Viedne, aby sme na vlastné oči zažili atmosféru medzinárodného turnaja na profesionálnej úrovni. Mali sme možnosť vidieť veľa pekných zápasov s dramatickým koncom, kde proti sebe stáli hráči z celého sveta. Pre mnohých z nás to bol poučný zážitok a skvelá skúsenosť, ktorú určite využijeme pri vlastných zápoleniach na kurtoch.  Peter, Roman, Vlado.
Austria Open 2016 Austria Open 2016


23.2.2016 Schôdza výkonného výboru. Včera mal stretnutie výkonný výbor, teda ľudia, ktorí sa starajú o chod klubu. Spoločne sme zhodnotili uplynulé obdobie, prejednali prebiehajúcu sezónu, pričom Peťo poprosil všetkých ( a jeho prosbu tlmočím aj ostatným, ktorí čítajú tieto stránky), aby sme zvýšili úsielie pri odovzdávaní 2% daní pre náš klub. Je to môžno posledný krát, keď je možné odovzdať 2%, čo určite pomôže pri zabezpečení financií pre chod klubu nie len v tejto sezóne, ale aj v ďalšom období. Preto oslovte známych a kolegov a poproste ich o 2% pre náš klub.
Na záver schôdze, ako odmena pre tých, čo odvádzajú veľa práce pre náš klub a venujú mu kus svojho osobného času sme mali možnosť si zmerať sily na motokárovej dráhe. Najrýchleší jazdec bol Roman s časom 19.751s, potom Peter T. - 20.109s, Mirka - 20.700s, Michal - 21.456s, Aďa - 21.740s, Paťa - 23.450s a Peťa - 28.037s. Bola to super zábava, až na to odpadnuté koleso z motokáry Laughing. Pár fotiek z akcie nájdete vo fotogalérii .     Roman.
Zasadnutie výkonného výboru 2016 Zasadnutie výkonného výboru 2016

20.2.2016 OM U19 Trenčín.
Celkom 12 medailí na Oblastných Majstrovstvách bola  úspešná bilancia turnaja. Ale pekný zápas Michala s prvím nasadeným hráčom bolo moc pekné sledovať z lavičky Michalov  badmintonový um. Nakoniec celkom vydarený turnaj i cez malú účasť hráčov do 19 rokov.                       Peter
 
OM U19 Trencin
 
13.2.2016  OM U17 Bratislava. Dnes bojujeme na oblastných majstrovstvách do 17 rokov v Bratislave. Držte palce. Michal 3. miesto, Jakub 12. miesto, Šimon 17. miesto, Emmma 11.miesto, Klárka 12.miesto a Ivana 13. miesto.

.OM U17 Bratislava

3.2.2016
Poukázanie 2% z dane z príjmu pre BK MI Trenčín.
Vážení športoví priatelia. Nakoľko je možnosť finančne pomôcť nášmu klubu prostredníctvom poukázania 2% dane z príjmu vybranému prijímateľovi, boli by sme veľmi radi ak by ste si vybrali práve BK MI Trenčín, aby sme mohli aj naďalej fungovať tak ako doteraz a deťom vytvoriť čo najlepšie podmienky na trávenie voľného času práve na u nás na tréningu.

Postup pre fyzické osoby, ktoré sú zamestnancami:   

1.    Do 15.02.2016 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň.
 
2.    V tomto tlačive  Žiadost o ročné zúčtovnie dane  požiadajte ( a to krížikom do bodu VII.)  zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane. 
 
3.    Z tohto Potvrdenia z riadku 03 vypočítate: 2% z Vašej zaplatenej dane – tento údaje uveďte do Vyhlásenia do r. 13  (tlačivo pripájame). A do riadku 12 Vyhlásenia opíšete údaj z riadku 13 Potvrdenia o zaplatení dane
 
4.    Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doručte do 30.04.2016 na hocijaký daňový úrad nielen podľa Vášho bydliska (prípadne na tréning a môžeme tlačivá zaniesť spoločne)

Postup pre fyzické osoby, ktoré si samé podávajú daňové priznanie v roku 2016:

1.    Vypočítajte si 2% z Vašej zaplatenej dane – to je suma, ktorú v prospech BK MI Trenčín  poukazujte, Táto suma však musí byť minimálne 3 €. V daňovom priznaní pre fyzické osoby  sú už uvedené kolónky na poukázanie 2% z dane v prospech  prijímateľa ( str.10 DP). Tiež na str. 10 dole  prosim zakrížikujte súhlas so zaslaním Vašich údajov (meno a priezvisko), aby sme vedeli, kto nám 2% daroval.  Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť sú:
 
Názov - Badminton klub MI Trenčín
 
Sídlo – Kraskova 8, Trenčín 911 01
 
Právna forma - Občianske združenie
 
IČO: 340 11 242
 
2.    Riadne vyplnené daňové priznanie doručte v lehote, ktorú máte na podanie daňového na Váš daňový úrad a v tomto termíne aj zaplaťte daň z príjmov.
 
3.    Daňový úrad po kontrole údajov a splnení všetkých podmienok má zákonnú lehotu 90 dní na to, aby previedol sumu, ktorú ste poukázali, v prospech KM MI Trenčín.

Tlačivo Vyhlásenie bude k dispozícii na tréningu a taktiež ho pripájame TU  .30.1.2016  Trenčín GP A dospelých.
Spoločne s GP A U 15 sa v Trenčíne už od piatku konal celoslovenský turnaj dospelých, na ktorom sa prestavila špička slovenského bedmintonu. V piatkovej kvalifikácii sa predstavilo viacerých našich hráčov. Do hlavnej sútaže postúpili v mixe Jakub s Táňou, Juro s Natáliou, Katka so svojim štvorhrovým partnerom a bez kvalifikácie sa v mixe predstavili Oliver s Emou. Vo dvojhrách postúpili Juro, Táňa a Katka. V kvalifikácií dvojhry sa predstavil aj Matej, avšak postúpiť sa mu nepodarilo. Vo štvorhre postúpili Petra s Táňou, Juro s spoluhráčom a bohužiaľ Romanovi s Oliverom ani Eme s Natáliou sa postúpiť nepodarilo. V sobotu sa v mixe najlepšie z našich umiestnili Juro s Natáliou, ktorý skončili na peknom 5. mieste. Jedinou našou hráčkou, ktorá sa v dvojhre prebojovala do 2. kola bola Katka. Natália, ako nasadená hráčka bola priamo v druhom kole, ale s kvalitnou súperkou sa jej nepodarilo vyhrať. Môžeme skonštatovať, že výsledky neboli zlé, ale za špičkou slovenského bedmintonu zaostávame, a ak sa chceme súperom vyrovnať, je potrebná tvrdá príprava. Ale aj napriek tomu sme spolu strávili pekné a príjemné dni.Podporiť nás príšlo viacero našich hráčov, ktorým za podporu ďakujeme. Špeciálne poďakovanie patrí Dáške, ktorá nám po ťažkých zápasoch pomohla aj s rozhodovaním.    Juro

30.1.2016  Trenčín GP A U 15.
Na turnaji najvyššej kategórie, ktorý sa konal v Trenčíne, sa z nášho klubu nominovali traja hráči. Z dievčat to bola Ema a z chlapcov Matúš a Šimon. Šimon bohužiaľ, nemohol štartovať vo dvojhre, čo bola smola, ale mohol sa so súpermi popasovať aspoň v ostatných disciplínach. Našim bojovníkom sa nedarilo úplne skvele, ale aspoň postup Emy do druhého kola a jej bojovný výkon proti nasadenej súperke stojí za spomenutie. Do druhého kola sa dostali aj chalani vo štvorhre. Hneď na vedľajších kurtoch sa hral turnaj dospelých a teda všetci naši hráči mali možnosť sa niečo priučiť. Samozrejme naši hráči vydali zo seba maximum, ale verím, že pri kvalitnom tréningu sa na ďalšom turnaji predstaví väčší počet našich hráčov, a aj výsledky budú lepšie.   Juro

23.1.2016  Bratislava BQ u 13.  
Pozor, pozor, vo veľkej zostave sme sa dopravili na turnaj, ktorý bol pre niektorých dôležitý. Cestovali Oliver, Andrej, Filip,  Matúš, Michal, Dodo, Juraj, Samo, Luboš, Natália Č, Natália B, Natália K,Dáša, Nina, Monika, Lubica, Lucia, Zuzka, Timea, Viktória, Táňa a Barborka. Na celoslovenský turnaj postúpili  Dáška  a Filip, Dáša obsadila 1 miesto a celý turnaj vyhrala i keď vo finále to bolo hodne tesné a vyrovnané. Filip skončil tretí. Napínavý zápas plný zvratov predviedli Natálka s Ninkou, kde nakoniec bola uspešnejšia Nina. Celkovo vydarené podujatie sme zakončili na burgeru so zmrzlinou odkiaľ nás nechceli pustiť závory. Moc patrí poďakovanie našim rodičom ktorý to s nami vydržali celý deň.                         Peter
 
18.1.2016 III.liga - neoficiálne výsledky. Po 4.kole sme si po troch remízach udržali 4.priečku, keď naši súperi z 2. a tretej priečky majú náskok len 1 bod. Ceva trocha odskočila po dvoch výhrach a jednej remíze. M-Šport aj po troch výhrach postúpil len o 1 priečku vyššie.Takto vyzerá tabuľka po 4 kole:
              
1.    CEVA Trenčín C      9 2 1    62:34    20   
2.    BKR Púchov           7 0 5    55:41    14   
3.    Spoje Bratislava C   5 4 3    49:47    14   
4.    BK MI Trenčín B   4 5 3    51:45    13   
5.    Sokol Ilava             3 2 5    51:45    12   
6.    MBK Malinovo         4 4 4    47:49    12   
7.    Fénix Bratislava B    3 3 6     43:53    9   
8.    Koliba Bratislava B    2 5 5    41:55    9    (101:121)
9.    M-Šport Trenčín      4 1 7    41:55    9    (88:126)
10.  Filozof Bratislava       2 4 6    40:56    8    
                                                                                                          Roman


17.1.2016 II.liga 3.kolo Bratislava.
Daľšie kolo náš klub reprezentovali takmer všetci zo "základnej zostavy" a teda Maťo, Mišo, Peter Juro a Juro a za ženy Katka a Natáliu nahradila Paťa. V prvom zápase sme si zmerali sily s AŠK Fénix Bratislava a verili sme, že dokážeme zvíťaziť. Bohužiaľ po viacerých menej vydarených zápasoch sme prehrávali už 2:4, avšak šťastena sa obrátila a dokázali sme vyhrať obe mužské štvorhry. Konečný výsledok bol teda 4:4. V druhom stretnutí sme nastúpili proti Spoje Bratislava B. Očakávali sme veľmi vyrovnaný zápas. V úvodných dvojhrách sa nám podarilo získať náskok a priebežný stav bol 3:1. Veľmi pekne hral Maťo, ktorý svojho súpera doslova zničil. Zároveň aj Juro a Katka ukázali štandardne dobrú hru a vyhrali. Michal dal do zápasu všetko, avšak na skúseného súpera to dnes nebolo dosť. Nasledoval mix v ktorom Juro s Paťou na tri sety vyhrali a keďže na vedľajšom kurte vyhrali aj Maťo s Peťom, bolo jasné že toto stretnutie vyhráme. Dokonca sa nám podarilo vyhrať aj zostávajúce dve štvorhry a nakoniec sme vyhrali presvedčivo 7:1. Počas celého dňá v našom týme vládla dobrá nálada a teda sme spolu strávili ďalší pekný a úspešný deň. Juro16.1.2016 III.liga 4.kolo Ilava.
Dnes sme odohrali 4.kolo III.ligy. Tentokrát sme mali organizáciu tohto kola na našich pleciach. Pomáhali všetci členovia, ktorí zároveň aj hájili farby nášho klubu na kurtoch. Prvé stretnutie proti Malinovu nezačalo najlepšie. Hneď v úvodnom zápase sa vážne zranil Rišo. Vyzeralo to na vyvrtnutý členok, ale v nemocnici zistili, že je to achilovka. Rišo, všetkých nás to mrzí, držime palce, nech sa čo najskôr dáš do poriadku. Ani nie tak kôli lige, ako kôli sebe a rodine.
Jednotlivé stretnutia sme tak odohrali šiesti - Oliver, Maťo G., Michal, Roman, Ema a Peťa. Vštci sme sa snažili podať čo najlepšie výkony, no niekedy to nestačilo. Naši súperi boli Malinovo, Fénix BA a Filozof BA. V dvojhrách bol bezchybný Oliver, 12 výhier z 12 zápasov v lige doteraz z neho robí najlepšieho dvojhrového hráča. Hneď za ním je Ema, tá má na konte 9 výhier z 9 zápasov v dvojhre. Horšie sme na tom boli v párových disciplínach, kde máme ešte rezervy. Celkovo sme si nakoniec priniesli 3 body z troch remíz.
Musím povedať, že byť zodpovedný za plynulý priebeh súťaže a zároveň sa snažiť na kurte podať zodpovedný výkon je veľmi náročné. Niekedy som z kurtu musel organizovať aj zápasy súperov. Bolo to únavné nielen fyzicky, ale aj psychycky. Všetkým veľmi ďakujem za pomoc a za výkony predvedené na kurtoch.  Teším sa na ďalšie kolo v spoločnosti skvelých ľudí.              Roman.
III.liga 4.kolo 2016

10.1.2016.
Náš klub v poslednom čase organizoval niekoľko zaujímavých podujatí. Na začiatok treba spomenúť medzinárodný turnaj v Hustopeče,  kam sa cestovalo až piatimi autami a každý si mohol zmerať sily so zahraničnými hráčmi. Klubové turnaje sme začali turnajom hraj s kamarátom, na ktorom sa zúčastnilo viac ako dvadsať hráčov. Bolo naozaj krásne vidieť ako krásu bedmintonu spoznávajú aj ďalší ľudia, a zároveň mohli okúsiť priateľskú atmosféru ktorá u nás v klube panuje. Týždeň na to sa uskutočnil klubový turnaj hral s partnerom, na ktorom sa zúčastnilo dokonca 11 párov. Samozrejme šport so svojim partnerom nie je jednoduchý, avšak ukázalo sa, že ak to partneri zvládnu, môžu prežiť krásny deň plný športu. Dobrý pocit zo športovania určite cítili ešte niekoľko dní vďaka svalovici :). Hneď ďalší deň sme si v priateľskom zápase si zmerali sily hráčmi z Uherského Hradiště. Pri účasti približne 40 hráčov sme videli množstvo zaujímavých a vyrovnaných zápasov v priateľskej atmosfére. Posledný klubovým turnajom počas Vianočných sviatkov bol už tradičný turnaj Hra Celá Rodina. Tento turnaj opäť nesklamal, stretla sa výborná skupina ľudí, ktorá sa rozhodla stráviť svoj deň športovaním so svojimi deťmi. Víťazstvá neboli až také dôležité a všetci mohli byť spokojný s prežitým dňom. Je naozaj skvelé, že aj napriek veľmi rýchlej dobe si vieme nájsť čas na spomalenie a strávenie svojho času športom a v spoločnosti príjemných ľudí. Myslím, že vzťahy ktoré sú v našom klube sú úžasné a množstvo iných športových klubov nemá ani zďaleka také skvelé vzťahy. Juro
 
9.1.2016 GP A U19 a GP A U11 Bratislava.
Dnes súťažíme na dvoch podujatiach v Bratislave, a to GP A U19 a GP A U11. Priebežné výsledky môžete sledovať na Tournament softvare : U19 a U11.  Timea moc výborne v dvojhre 3.miesto a vo štvorhre 2.miesto.  Juro, Oliver, Michal,Táňa a Petra podali svoje štandardné výkony.     Roman.

GP A U11 Bratislava GP A U19 Bratislava

6.1.2016   HRÁ  CELÁ RODINA.
Turnaj sa niesol v rodinnom  duchu, príjemná atmosféra panovala celý deň. Prekvapujúce výsledky boli vo všetkých tabuľkách. 1.miesto rodina Kožárová, 2.miesto rodina Tureková, 3.miesto rodina Švachová, potom nasledovali Emma a Peťo, Nataša a Lenka, Betka a Peťo, Klárka a Ľuboš, Maťo a Peter, Timea a Emo, Paťo a Matúš, Matúš a ........ , Jurko Eva a Tomáš, Terezka a Gabika, Ľubica a Barbora. První cenu,  Dron otestoval Oliver s Romanom, a je vraj vynikajúci.     Paťa, Táňa, Petra      
Hrá celá rodina 2016
Fotky v galérii budú čoskoro.   Roman.