5.4.2021 Lov na bažanta

Ako každý rok, aj tentokrát by sme vyrazili na lov bažanta, už tradičnú akciu pred Veľkou Nocou. Opatrenia proti Covid nám to však nedovoľujú, preto si aspoň cez pár obrázkov pripomeňme túto akciu. Prajeme veselú Veľkú noc.

      

30.3.2021 Telocvičňa

Ešte sa pamätáte ako vyzerá naša telocvičňa? V týchto dňoch sa trocha rekonštruuje, aby bola pripravená, keď sa do nej budeme môcť vrátiť. Verím, že už čoskoro...     Roman


23.3.2021 Individuálna príprava

Ahojte, ešte stále sa nemôžme stretnúť v našej telocvični, preto nám neostáva nič iné, len na sebe pracovať doma. Verím, že každý (alebo aspoň väčšina) to tak robí. Máme tu však aj usilovných, ktorým záleží na kondičke, ako našej Barborke, Peti a Maťovi. Všimnite si, že nie sú žiadne padavky a trénujú vo veľkom štýle. Berme si všetci príklad.   Roman.

9.3.2021 Tréningy pokračujú

Ahojte. Verím, že aj napriek tomu, že nemôžeme ešte stále trénovať spolu v telocvični, všetci na sebe aj naďalej pracujeme. Ako naši mladí badmintonisti na fotke. Badminton mi veľmi chýba, určite aj vám, musíme však ešte vydržať. Verím, že sa situácia čoskoro zlepší a stretneme sa opäť na kurtoch.    Roman

Podporte BK MI Trenčín 2% z dane z prijmu!


Vážení rodičia, Vážení priatelia bedmintonu, dovoľujeme si Vás opätovne požiadať, aby ste venovali 2% z dane z príjmu pre Badminton Klub MI Trenčín.
 
Pomôžte nám vytvoriť dostačujúce podmienky, aby deti svoj čas trávili plnohodnotne – športom a vždy mali vždy dostatok košíkov. Poukázaním 2% nič nestratíte, pretože tieto peniaze by ste tak či tak odovzdali štátu. Skúste pomôcť klubu tým, že prehovoríte svojich priateľov či známych, aby taktiež pomohli nášmu oddielu a poukázali 2% pre Badminton Klub MI Trenčín. 

Viac informácií a všetky potrebné dokumenty nájdete v záložke Podpora / 2%, alebo kliknutím TUV prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať Jura Pagáča (+421 907 160553).
 
Kolektív Badminton Klub MI Trenčín

27.1.2021 Súčasná situácia nám stále nedovoľuje trénovať. 

Bohužiaľ aj naďalej nám nelichotivá  situácia nedovoľuje vrátiť sa spať do telocvične a poriadne si spolu zamakať. Ale to nám nebráni aj naďalej sa pripravovať individuálne doma. Veríme, že už čoskoro si budeme môcť zmerať sily aj na kurte, preto všetci trénujme tak ako sa nám dá. Je isté, že každý drep, každý "brušák", každý výpad, každý klik a každé samostatné behanie bude na kurte určite vidieť!