Aktuality 2009

29.12.2009 - uskutočnil sa 1.ročník turnaja Hraj s priateľom/kou/ Prvenstvo na prvom ročníku si vybojoval pár Janka a Martin, na druhom mieste boli Veronika a Erik, tretí skončil pár Radka a Oliver. Na štvrtom mieste sa umiestnil pár Vierka a Mišo. Pekné komorné podujatie bolo veľkým priestorom k tomu aby sa badminton predstavil tým ktorých máme rádi a ktorý nás čakajú keď práve hráme na turnaji alebo trénujeme. Obidve akcie usporiadané našim klubom - Hraj s kamarátom a Hraj s priateľom/kou/ sú výborný prostiedok na to, aby do telocvične prišlo čo najviac nových športovcov. 

Peter


22.12.2009 Trenčín - Turnaj hraj s kamaratom.
Tohto turnaja sa zúčastnilo 24 párov. Vždy jeden z dvojice bol člen nášho klubu a druhý bol jeho kamarát. Konkurencia bola veľmi vysoká a každý chcel zvíťaziť a vyhrať pekné ceny. Počas celého turnaja sme mohli vidiet množstvo napínavých zápasov, niektoré z nich sa skončili vítaztvom iba o jeden bod, jeden dokonca remízou tak sa muselo nadstavovať. Po tuhom boji nakoniec zvíťazili Juro so Števom, vo finále nad Majou s Ronaldom. Na 3.mieste sa umiestnili Natália so Štefanom po dramatickom súboji s Miškom a Evou. Miškovi ochorel kamarát a tak sa s Evou dohodli až tesne pred začatím turnaja a tak Michal ktorý nemal som sebou veci na hranie hral v sandáloch a ukázal sa ako veľký bojovník. Na daľšich miestach sa umiestnili Maťo-Miloš, Anton-Dominik, Marianka-Miška, Dávid-Marek, Nina-António, Petra-Patrik, Kika-Rebeka, Barbora-Lívia, Šimon-Pavol, Robo-Dávid, Richard-Jano, Maťo-Martin, Oliver-Martin, Paťa-Alexandra, Ivana-Ivana, Dominika-Adam, Dominika-Kika, Luboš-Samuel, Táňa-Matúš, Barbora-Denisa. Na záverečnom vyhodnotení každý získal vecnú cenu, pretože každy sa snažil ako to len išlo. Chcem pochváliť všetkých ktorý sa zúčastnili turnaja za to že boli disciplinovaný a keď bolo treba pomohli nám. Na koniec by som chcel poďakovať Radkinej mame, ktorá nám doniesla koláčiky. Boli výborné a všetky deti si pochutili.             Juro            Pozriet foto 

20.12.2009 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska juniorov. Do Prešova pricestovali Veronika zrovna slavila 18 narodeniny, Pavla namiesto Barbory ktorá sa zranila, Saša, Martin a Milan. Prekvapením bol šťastný postup Sašky a Pavly vo štvorhre do osemfinále. Veronika vyhrávala v dvoch setoch ale koncovka sa jej nepodarila. Milan porazil Bulhara, potom Nemca,výborne zahral s Poliakom , zdolal v troch setoch hráče z Ukrajiny a neskoršiemu víťazovy z Nemecka podľahol na 19 a 18. Tretie miesto je na takomto turnaji veľkým úspechom. Pekné zápasy boli po celú dobu turnaja.       Peter

12.12.2009 Prešov - GP A Dospelých. Na tomto turnaji sa za náš klub zúčastnil Janka, Barbora, Pavla, Saška a Juro P. Bohužial štastie nám neprialo pretože veľa zápasov sme prehrali po vyrovnanom priebehu v koncovke. Či už to bola Barbora po peknom výkone s Jargašovou, kde prehrala v 3 sete  na 19, a takisto aj Juro s Jankou (v mixe) v 3 sete dokonca v nadstavení. Treba pochváliť Pavlu za veľmi pekný výkon v dvojhre a Sašu spoločne s Pavlou vo štvorhre ktoré bojovali až do konca, ale naneštastie prehrali opäť v 3. sete. Ukázalo sa že našou velkou prekážkou je kondička a že potrebujeme veľa tažkých tréningov.            Juro

5.12.2009  Bratislava - Tenisové Národné Centrum. Vo veľkom počte sme sa zučastnili Mikulášského turnaja. Naši hráči Maťo S, Matúš, Maťo V, Tono, Robo, Martin, Mišo, Matúš, Oliver, Jakub, Šimon, Juro V, Rišo, Jano, Juro J, Luboš, Tomáš, David, Dominik, Táňa C, Ivana, Nina, Mariánka, Dominika K, Barbora T, Táňa G, Soňa, Tereza, Barbora S, Dominika Š, Nikol, Ema, Lucia podali pekné výkony v hale kde nikdo  nedokázal dostrelit košík do stropu. Chodil Mikuláš, čert a anjel, každý dostal veľké vreco sladkostí, diplom a ceny boli za popredné miesta. Obrovská vďaka patrí rodičom ktorý nás tam doviezli a strašne moc pomohli, ste šikovný moc díky. Bratislavské trhy pred Národným Divadlom sa moc páčili.                          Peter            foto na stránkách  http://picasaweb.google.sk/PaloK.sk/MikulasskyBedmintonovyTurnaj#

 

Pripravujeme stretnutie na 12.2.2010 o 17.00 hod všetkých badmintonistov nášho klubu. Starších, bývalých i terajších.  Kdo má chuť pozrieť staré fotografie, staré videa, stretnúť sa s priaťelmi ať sa skontaktuje s organizátorkami Šárka 0949248028Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. /  alebo Katarína 0905288569.  Zavolajte  všetci aby sme na nikoho nezabudli.                                              Šárka a Katka

 

28.11.2009 Zvolen - v Sobotu sa Natália, Marek, Šimon, Maťo a Jano zučastnili A-turnaja vo Zvolene v kategóri U15, Všetci podali bojovný výkon, ale nie všetko vyšlo tak ako hrači chceli. V konečnom účtovaní to bol celkom uspešný deň so ziskom troch tretích miest Marek s Natáliou v mixe Marek so Šimonom vo štorhre a Marek vo dvojhre. Za povšimnutie stála aj dobrá hra Šimona a prijateľný výsledok v osemfinále dvojhry s neskorším víťazom turnaja. Na záver sa chcem ospravedlniť Janovi ktorý nedopatrením organizátorov a mojou nepozornosťou nebol zaradený do dvojhry. Este raz Jano
prepáč. Palo

29.11.2009      Who  will  first  read  this  message  and  call  me  will  get  a  price.                 Petr

21.11. Partizánske – III. liga západ.V sobotu  sme odohrali druhé kolo ligy v zložení Pavla, Iva, Peťo Rišo, Maťo, Rišo. V prvých dvoch zápasoch sme vybojovali víťazstvá s Martinom A a B 8/0, 8/0 so stratou jedného setu. Nabudení výsledkami sme sa vrhli do tretieho zápasu proti Žiline, no po ťažkých bojoch sme vyhrali len dvojhru v podaní Ivany a dva body sme získali kontumačne. Napriek tomu treba povedať že všetci hrali pekne a so srdcom a celkovo to bol pekne strávený deň.   Rišo

21.11.2009 Bratislava - I.liga. Náš klub bojoval v 2.kole najvyššiej domácej sútaže. Na začiatok sme s favorizovaným družetvom BC Prešov prehrali 7:1 ked sme dali bod v druhej štvorhre. Bohužial v ostatnych disciplínach sa nám nepodarilo bodovať. V druhom zápase sme si počínali úplne odlišne a suverénne vyhrali 8:0 proti Športovému gymnáziu Košice, ktorému sme dovolili uhrať iba jeden set. Náš klub reprezentovali Maťo B., Juro P., Juro K., Jano, Maťo G. Radka a Janka. Všetkym ďakujeme za vzorné reprezentovanie klubu.      Juro

Pre všetkých 20 pracovníkov. Viktor